Jdi na obsah Jdi na menu
 


Peter rabbit

5. 8. 2014

 

peter

Jméno:Lily Bogtail

Oblíbené jídlo:Ředkvičky, samozřejmě! Ona nejprve ochutnal je, když Petr a Benjamin sdílí některé vzali od pana McGregor zahradě. Vynikající!

Nepřátelé: Lily má daleko více přátel než nepřátel. Kromě Petra a Benjamína, ona má také berušky přítele s názvem Florence. Ale i ona musí dávat pozor na toho ošklivého lišáka, pana Toda!

Oblíbený úkryt: Až v tajné treehouse kde ona dělá plány s Petrem a Benjamína a udržuje její povahy stůl plný věcí, které se dozvědět o.

Dovednost: Lily je velmi chytrá a skvělá na hledání odpovědi na záludné problémy.Její kapsa "just-in-případu" je plný užitečných věcí, které přijdou vhod na jejich dobrodružstvích. Ona je také expert na uzlů.

 

Jméno:Petter rabbit

Oblíbenéjídlo:Cokoliv se může dostat na nájezdu pana McGregor je Garden ... kořeny, plody, zelené a fazole - a zejména ředkvičky!  

Dovednosti: Peter je velmi statečná a vždy připravený na dobrodružství! I když jeho impulzivnost bylo známo, že jemu a jeho přátelům dostat do problémů, jeho rychlé rozum se skvěle hodí pro pomáhat jim, aby se rychlý útěk! On je velmi jednoduché a jistý zahrabal, a nikdy se nevzdává. Jestli je někdy v zvlášť choulostivé místě, jeho táta mu nechal pár triků ve starém časopise, že Peter pořád udržuje ve své brašně.

Oblíbený úkryt:Peter miluje trávit čas v tajné treehouse s Benjamína a Lily, ale také v podzemí tajných únikových tunelů svého táty, které jsou označeny podle pawprint svého otce. 

Nepřátelé: Pan McGregor a že hrůzostrašný lišák pan Tod, kteří by rádi měli Petera a jeho přátelé na večeři! On také musí vždy zůstat o krok napřed před Tommy Brock a nevrlý Old Brown!

 

Jméno:Flopsy a Mopsy

Schopnosti:Milují kreslení, pletení a pokusit se ozdobit Jemima vajíčko, když Peterův vejce posezení. Mají také rádi pečovat o své malé sestry, divošky.

Jméno:Benjamin Bunny

Oblíbené jídlo:Jahody, nebo možná dort, nebo možná lahodný ředkvičky ... Je to tak těžké vybrat favorita, ale břicho alarm Benjamin obvykle pomůže ven!

Nepřátelé: Pan Tod se záludný lišák, Old Brown je nevrlý starý sova, která nebere laskavě k bytí vzbudil když je odložení a Tommy Brock, který kdysi snažil se ho proměnit v některých načechrané bačkory!

Oblíbený úkryt: Benjamin miluje tajný Treehouse na obloze vysoko Squirrel Camp.Ale nemá užít cestu do výtahu ... Je to opravdu, ale opravdu vysoko!

Dovednosti: Benjamin často dostane strach o dobrodružství s Petrem a Lily. Ale když ho jeho přátelé opravdu potřeba ho nikdy nenechá dolů, jak dlouho mu připomíná sám sebe, že "králíci jsou statečný." 

 

Jméno:Cotton-tail

Oblíbené jídlo:Báječný ředkvičky! Mňam-mňam!

Kde bydlí: S jejím velkým bratr Peter a zbytek její rodiny v noře.

Pet protiva: Bylo řečeno, že je příliš mladá na to jít na dobrodružství s Peterem, Benjamin a Lily. Není schopna hrát se svým přítelem zlé ženy.

Schopnosti: Záludný jako její velký bratr Peter. Hra na schovávanou, zejména s Benjamína a pana McGregor je kočka.

Nutkin

 

Timmy

Jméno:Dr a Mrs Bobtails

 

Oblíbené jídlo:Ředkvička a ostružiny, zvláště když si vyberou jim sami.

Pet protiva: Někdy se obávají, že lesy jsou příliš nebezpečné pro svou rodinu-zejména jejich Lily

Kde žiji: Bobtailovi doupě, který slouží také jako ordinace doktora bobtail je.

Schopnosti: Povzbuzování Lilyin zvědavost a lásku k učení. 

 Jméno:Jemima Puddle duck

 

Oblíbené jídlo: Ovesné placky - ty, ona dělá jsou nejlepší.

Kde bydlí: Ve svém výběhu na Hilltop Farm s ní kachňata.

Schopnosti: Ona je teplé a přátelský ke všem potká, a peče nejlepší ovesné placky. Má spoustu dalších dovedností jen kdyby si pamatovala, co jsou zač. Ta by zapomenout na svou vlastní hlavu, kdyby nebyla vždy na sobě!

Jméno: Mr. Jeremy Fisher  

 

Oblíbené jídlo: Sardinky. Nejlepší jedl ze svého dobrého porcelánu a nejjemnější příbory.

Kde žije: Mezi lilie podložky na okraji jezera.

Pet protiva: oté, co jeho čajové dýchánky a koncerty narušena.

Schopnosti: Má tolik: zpěv, tanec, skládání, hraní na hudební nástroje, rybaření a hostování strany! Jeho hudební recitály jsou hit s každým ve dřevě (i když maminka králík Peter má vždy donutit ho jít)

Jméno:Mr:Bouncer  

Oblíbené jídlo:Kde si myslíte, Benjamin dostal svou lásku dortu ?!

Kde žije: Se všemi svými vynálezy v Bouncer rodinné noře.

Dovednosti: Vyčerpání křídlovými maticemi, box pan čipové wranglers, šrouby nebo jednoduchých frekvenčních expandéry, aby jeho vynálezy.

Schopnosti: Vynalézání! Kdo by mohl zapomenout na jeho senzační kapesní Pop-Up deštník nebo jeho mimořádně užitečná Springy Apple Grabber?

Jméno: Mr. McGregor 

Oblíbené jídlo: Králík koláč se zeleninou z jeho zahrady.

Kde žije(Pozor!): V domě s velkým velkou zahradou plnou zeleniny a ovoce.

JménoMrs.Rabbit

 

Kde bydlí: Králík Rodina doupě.

Dovednosti: Když Peter dostane do neštěstí ve pana McGregor zahradě!

Schopnosti: Dělá vynikající ředkvičky polévku, a vždy dává svým dětem dobrou radu, i když neberte to.

Jméno:Mr.Tod fox

 

Oblibené jídlo: Pečený králík nebo pečená kachna se vším všudy. 

Kde žije (Pozor!): Tod doupě je v základně velmi velké obrácených kmen stromu hluboko v lesích. Je to dům-hrdý liška, která je zejména o výzdoby svého domova navzdory své zašlé eleganci a stále udržuje ho čisté a uklizené. 

Svět Petra králíčka a jeho přátel

Králíček Petr:Vánoční příběh (Peter Rabbit)