Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daxter

25. 8. 2014

Jméno:Daxter

Pohlavi:můž

Věk:19

Láska:Tess

Druh:Hubitel kříženec vydry a lasičky (ottsel)

Blízcí:Jak,Sig Dames,Tess

 Daxter je Jakův nejlepší kámoš, je tím co ty dva přivádí do problémů a co je někdy z problémů dostává ven. Jeho vzhled je způsoben nehodou s kádí plnou látky zvané Dark Eco (prostě tam po hlavě žuchnul). S Jakem tráví všechen čas. Jak je totiž jediný, kdo ho vydrží poslouchat. Jakovi je vždy na blízku, pomohl mu z vězení a podobně. Daxter je sám malým (bezvýznamným :-D) hrdinou. Zabíjí metal bugs (něco jako metal heads, ale jsou to brouci), po čase bude mít znovu nehodu s Dark Eco a bude se moci proměňovat v Dark Daxtra. Je zamilován do dívky jménem Tess, která ho také má moc ráda. Nakonec se Tess promění také v křížence vydry a lasičky a skončí spolu jako jeden šťastný pár.

 Dříve se Daxter nemohl smířit se svojí proměnou a hledal způsob jak získat svůj původní vzhled zpátky.Jenže časy se mění a Daxter v sobě našel skvělé schopnosti a díky nim dovede výborně šplhat skákat a pokaždé udělá dobrý dojem na svého partnera Jaka.

Mení známo zda Daxter má rodinu.Možná je sirotek zvýšen samos nebo jiné obce rezidentum.Co je známo,že Jak a Daxter jsou celoživotními přáteli,stále se vzájemně dopotíží podle cesty.

 

 

 

Jak

Jak je hrdinou her od společnosti Naughty Dog. Jeho život je velice pestrý. Je to uprchlík z jednoho z nejpřísněji hlídaného vězení, kde do něj vpravili Dark Eco, díky kterému se bude moci proměňovat v Dark Jaka (viz. Dark Jak). Už mnoho nepřátel porazili a mnoho misí zkazili. Jeho duše se dělila na dvě části: na Jaka většinou milého a vlídného a na Dark Jaka temného a brutálního. Jak poté potká bytost zvanou Oracle. Ten mu (samozřejmě za menší protislužbu) poskytne novou sílu Dark Jaka. Později Jak získá novou část duše jménem Light Jak, to je stělesnění dobra. Obě tyto části duše mu mnohokrát pomohou v boji proti "zlu". Jak má také dost pestrý arsenál zbraní, ať už obyčejných nebo vylepšených. Jeho parťák je Daxter, zvláštní kříženec Lasičky a fretky (nebo čeho :-)) Je to stejně dobrý tým, jako Ratchet and Clank.

Tess

Tess

Keira Hagai

Keira pochází ze Sandover Village a neexistuje nic, coby nedokázala vynalézt nebo opravit. Má obrovský talent na věškeré vynálezy a proto je hodně užitečná.  Její dva nejlepší přátelé jsou Jak a hrozně upovídanej Daxter. Kromě přátel má ještě otce, kterej se jmenuje Samos Hagai a je náčelníkem celé vesnice. Její život se brzy změní, když náhle se všemi havaruje v Haven City. V tomto městě si brzo najde nový domov i práci. Časem se Keira znovu setkává s Jakem a dokonce mu sestaví pár užitečných vynálezu.

Samos Hagai

samos hagai