Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesmírni závodníci

11. 5. 2014

 Připravit k odpálení!… a v tu chvíli Eagle, Robyn, Hawk a další kadeti z Akademie hvězdného prachu strašlivou silou a rychlostí prolétnou stratosférou a za veselého pokřikování za sebou nechávají zemskou atmosféru, aby se všichni rozletěli za svým dobrodružným posláním.

 

 Prostor Racers je zaměřen na dobrodružství našich hlavních postav, z nichž každá má své vlastní jedinečné schopnosti a dovednosti, které jim pomohou prozkoumat sluneční soustavy a plnit vědecké úkoly..

 Profily characteru:Eagle je nejrychlejší člen týmu, jejich jistotu, přirozený vůdce, který je vždy připraven vrhnout se na problém. Robustní a výkonný pomocník Hawk, s jeho podivuhodné paměti, a super-chytrý, vynalézavý Robyn završují tři hlavní roli postavy přehlídky. Po těsném závěsu: Stardust Space Academy nejmladší kadet, špaček, hluboce zvědavý a silně odhodlaný vyrůst tak rychle, jak se můžete tak, že se mohou připojit k závodníky na jejich napínavé dobrodružství ... a rychlé a konkurenceschopné havran, Orlí hlavní rival a fólie ve škole.

 

  

  Eagle:Eagle je svrchovaně jistý, přirozený vůdce Space Racers, bezpochyby nejrychlejší kadet v Stardust Space Academy. Existují myslitelé v této galaxii, a tam jsou činitelé - Eagle je určitě dříč. Ten přináší jeho intenzivní zaměření na všem, co dělá, nikdy odmítat výzvu nebo příležitost k vyřešení problému.

 

  Hawk:Každý hrdina potřebuje sidekick, a Hawk je Orlí uctívající wingman.Hawk je především o síle - sladký a jemný gigant, je to velkej kosmická loď s ještě větším srdcem. Jeho schopnost zapamatovat si všechno, co vidí nebo slyší, je pozoruhodný. On nemůže pochopit všechno, ale může opakovat to slovo od slova ..., která přichází v překvapivě šikovný na komplexní úkol v hlubokém vesmíru. Hawk je typický týmový hráč, přispívající své jedinečné schopnosti a zároveň ocenit to, co jeho kolegové kadeti, aby se každé mise. On je vždy ochoten spolupracovat a sdílet své objevy a úspěchy se svými přáteli.

  

  Robin:Přirozeně světlé, zvídavý a bystrý pozorovatel, Robyn je zázračné dítě: brainiest všech Space Racers. Má intenzivní touhu být absolutně nejlepší na všechno - zvláštnost, kterou sdílí společně s orlicí, což je jen jeden z důvodů, proč oni jsou vypracované ke každému jiný ... i když jejich přístupy jsou polární protiklady. Eagle vždy chce ponořit, bude Hawk pokusí svalu svou cestu k řešení, ale Robyn vypadá na vědecké testování, experimentování a pozorování vést cestu, pomáhá tým objevovat nové informace a vyvozovat závěry.

   Starling:Starling je široce otevřenýma očima, šťastný a ambiciózní malý kluk, který je překypující nadšením. Několik let mladší než ostatní závodníky, má víc odvahy než většina raket dvakrát její věk, a odhodlání a odhodlání jej zálohovat. Starling je malá houba, vždy netrpělivě nasávat nové informace a prosperující na nečekané objevy. Ona je ještě příliš mladý na to být přiřazeny k většině misí Space Racer, ale - jak někdo může dosvědčit, kdo někdy zažil radost z mrzutému mladšího sourozence - ona často vystrčí nos kužel v každém případě.

 

 

  Reven:Raven je hlavní rival a fólie Orlí. Dynamický, talentovaný, charismatický a stejně jako ostatní Space Racers, hořící touhou uspět. On a Eagle jsou jako jin a jang - dvě strany téže mince. Oba z nich někdy přehnaně, jak téměř vyrovnané, pokud jde o dovednosti. Silná konkurence mezi nimi je často katalyzátorem, který je oba bodce, tlačí je zkoumat a vyšetřovat dále než jeden by někdy udělat sám.

 zaměření na všem, co dělá, nikdy výzvu nebo příležitost k vyřeše  
odmítat
  .
 Text:Jednou dobách budoucích.Ve hvězdné zátoce bíži se rej:Raketi letí do dáli,ke startu připravit,pozor,dehej.Pra-vě letí vesmírní třiskáci.Knám letí.Vesmírní třiskáci.Planetám a měsícům,či hvězdám letí blíž.Spolu to zvládnou ještě víc.Vesmírní třiskáci.Vesmírní závodníci.Starling:Halo,počkejte na mě.